CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Air Purifiers

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Honeywell HA010E прочистувач

  $134.42 $142.78
  Прочистувач на воздух Honeywell HA010E 99% филтрација 3 поставки за прочистување Индикатор за потребно чистење на филтрите

  Mi Air Purifier 2 Прочистувач на воздух

  $265.00 $305.80
  Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен јаглен. Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

  Air Purifiers

  Filter by:

  Clear All
  Min: $134.00 Max: $265.00
  $134 $265