CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  ADLER

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Фен за коса Адлер АД 2218

  $16.91
  Боја: виолетова, Приклучна сила : 1500 W, 2 контролни брзини.

  Фен за коса Адлер АД 2219

  $12.22
  Боја: црна, Моќност: 1200 W, 2 контролни брзини.

  Фен за коса Адлер АД 2222

  $10.00 $14.28
  Моќност: 1200, 2 контролни брзини, Модерен дизајн

  Фен за коса Адлер АД 2223

  $16.30
  Моќност: 1600W, 2 контролни брзини, Копче за ладен воздух

  Фен за коса Адлер АД 2224

  $24.46
  Моќност: 2200W, 2 контролни брзини, 3 температурни нивоа

  Фен за коса Адлер АД 2225

  $21.81
  Моќност: 2200W, 2 контролни брзини, Насочувач

  Фигаро-четка Адлер АД 2022

  $29.56
  Моќност: 1200W, 6 заменливи четки, 3 температурни нивоа

  Фигаро-четка Адлер АД 2013

  $18.34
  Моќност: 550W, 3 температурни нивоа

  Фигаро-четка Адлер АД 203

  $16.30
  Моќност: 550W, 3 температурни нивоа, 2 четки со различна големина

  Фигаро-четка Адлер АД 204:

  $17.32
  Моќност: 550W, 3 температурни подесувања

  Фигаро Адлер АД 2102

  $12.22
  Моќност: 30W, Дијаметар: 25мм, Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината, Брзо загревање

  Фигаро-четка Адлер АД 2103

  $11.40 $14.26

  Фигаро Адлер АД 2105

  $11.22 $14.08
  Моќност: 25W, Дијаметар: 19мм, Керамичка облога за поефикасно спроведување на топлина

  Пегла за коса Адлер АД 2104

  $17.12
  Функција 2 во 1, можност за виткање и испарање на косата , Моќност: 50W,

  Пегла за коса Адлер АД 2309

  $15.69
  Димензии на плочите: 2.5 х 9 см, Ротирачки кабел, Моќност: 30W

  Пегла за коса Адлер АД 231

  $12.22

  Пегла за коса Адлер АД 261

  $16.30
  Бели керамички плочи, Моќност: 45W, Брзо загревање

  Апарат за бричење Адлер АД 2905

  $20.38
  Мокро/ Суво бричење, Модерен дизајн на главите за бричење

  Апарат ѕа потшишување со тример Adler AD 2822

  $28.34 $35.29
  Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик, 18 различни должини на шишање

  Апарат за потшишување Адлер АД 2810

  $34.25
  Долг век на батеријата со зажтита од преполнување на истата, Висок квалитет на NiMH батеријата без "мемориски ефект", Овозможено е шишање додека се полни апаратот; 4 чешли (3, 6, 9, 12 mm) со 5 прилагодливи прстени за 25 различни должини на шишање

  Апарат за потшишување Адлер АД 2825

  $13.44
  4 заменливи чешли: 3,6,9 и 12 мм, Долгорочна и остра острица од нерѓосувачки челик 45 mm широк, Тивок мотор

  Апарат за потшишување Адлер АД 2813

  $18.34
  Можно функционирање со кабел и без кабел, Лизгачки чешел за прецизно прилагодување на должината

  Апарат ѕа потшишување Адлер АД 2818

  $20.38
  Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик, 18 различни должини на шишање

  Тример Адлер АД 2907

  $12.22
  Тример за нос, уши, веѓи, брада и мустаќи

  Тример ѕа нос и уши Адлер АД 2911

  $6.10 $7.14

  Пегла на пареа Адлер АД 5012

  $24.28
  Моќност: 2200W, Високо квалитетна керамичка подлога, Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата

  Пегла на пареа Адлер АД 5014

  $28.74
  Моќност: 2200W, Високо квалитетна керамичка подлога, Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата.

  Механичка вага за телесна тежина Адлер АД 8151 сина:

  $11.61
  Боја: Сина, Капацитет на мерење 130 кг, Висок квалитет

  Механичка вага за телесна тежина Адлер АД 8151 сива

  $11.61
  Боја: Сива, Капацитет на мерење 130 кг, Висок квалитет

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8121

  $15.08
  Капацитет на мерење 150 кг, Подлога напаревна од 6мм сигурносно стакло, Голем ЛЦД екран

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8124

  $15.28
  Капацитет на мерење 150 кг, Монитор за маснотии, ЛЦД дисплеј

  Педијатриска вага Адлер АД 8139

  $42.82
  Мерен опсег: мин. 0,1 кг, макс.20кг, Функција на држење, Автоматско Вклучи/исклучи копче

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8157

  $16.30
  Капацитет на мерење 150 кг, 4 сензорски систем за прецизно мерење на притисок, Свеж, елегантен дизајн.

  Дигитална вага за телесна тежина Адлер АД 8117

  $21.40
  Капацитет на мерење 150 кг, 4 сензорски систем за прецизно мерење на притисок, Свеж, елегантен дизајн.

  Рачен блендер Адлер АД 4602

  $21.60

  Рачен блендер Адлер АД 4610 Г

  $18.14
  Боја: зелена, Моќност: 200W, Отстранлив додаток за блендирање

  Рачен блендер Адлер АД 4610 Р

  $18.14
  Боја: црвена, Моќност: 200W, Отстранлив додаток за блендирање

  Сецко Адлер АД 4056

  $28.54
  Моќност: 300W, Сечила од нерѓосувачки челик, 2 контролни брзини

  Рачен блендер со додатоци Адлер АД 4063

  $46.90
  Моќност: 500W, Сечила од нерѓосувачки челик, 2 контролни брзини

  Цитрус Адлер АД 4003

  $18.34
  Моќност: 40W, Два различни конуси за цедење, Ротација на десната и левата страна

  Електричен бокал Адлер АД 1233

  $14.26
  Капацитет:0,9 л, Moќност:1300W, Автоматско исклучување

  Електричен бокал Адлер АД 1234

  $18.34
  Максимален капацитет: 1,7L, Минимален капацитет: 0.5L, Моќност: 2200W, Голем, светол показател на нивото на водата

  Електричен бокал за вода Адлер АД 1216

  $24.46
  Максимален капацитет:1.7L, Минимален капацитет: 0.5 L, Моќност: 2000 W, Компактно постоље со простор за складирање на кабелот

  Електричен бокал Адлер АД 1224

  $26.50
  Максимален капацитет: 1,5L, Минимален капацитет: 0.5L, Моќност: 2000W, Показател на нивото на водата

  Електричен бокал Адлер АД 1260

  $29.56
  Моќност: 2200W, Скриен грејач, Голем, светол показател на нивото на водата, Компактна база со складирање на кабелот

  Електричен бокал Адлер АД 1225

  $28.54
  Максимален капацитет: 1,7L, Минимален капацитет: 0.5L, Моќност: 2000W, Голем, светол показател на нивото на водата

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3131

  $15.30 $18.16

  ADLER

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $6.00 Максимум: $47.00
  $6 $47