CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: KONCAR

  Vgradna Elektricna Rerna KONCAR UPO 20 A IM

  €162,84
  Боја: црна/инокс Енергетска класа А 4 функции 3 години гаранција
  SKU: 55113
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner
  • Вградна фурна
  • Боја: црна/инокс
  • 2 копчиња
  • 4 функции
  • Енергетска класа А
  • Осветлување на рерната
  • Приклучна сила: 2,3 kW
  • Моќност на погонот: 1.2 kW
  • Долна моќност на грејачот: 1,1 kW
  • Тангенцијален вентилатор за ладење на средината на рерната
  • Напон: 230 V
  • Внатрешност од гранит емајл, со запремнина (58 l)
  • Потрошувачка на енергија – класичен режим за греење: 0,94 kW
  • Димензии (В x Ш x Д):59,5 x 59,5 x 57,5 cm
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Вградна фурна
  • Боја: црна/инокс
  • 2 копчиња
  • 4 функции
  • Енергетска класа А
  • Осветлување на рерната
  • Приклучна сила: 2,3 kW
  • Моќност на погонот: 1.2 kW
  • Долна моќност на грејачот: 1,1 kW
  • Тангенцијален вентилатор за ладење на средината на рерната
  • Напон: 230 V
  • Внатрешност од гранит емајл, со запремнина (58 l)
  • Потрошувачка на енергија – класичен режим за греење: 0,94 kW
  • Димензии (В x Ш x Д):59,5 x 59,5 x 57,5 cm