CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Sharp

  TV SHARP 55" LC-55CFE6352E

  €505,14
  SKU: 48518
  Гаранција: 60 месеци
  Достапност: Нема на залиха

  55” Full HD Smart D-LED TV, 1920x1080p
  SHARP Smart TV AQUOS NET+ Apps store
  YouTube, Facebook, Twitter, Web browser, Apps
  Active Motion 400
  ACE PRO – advanced 12-bit color picture processing
  Wi-Fi built In, Intel WiDi  Wireless Display, DLNA, PC VGA
  HDMI x3, 2x USB 2.0, CI+, SCART, MHL
  Sound System by Harman/Kardon
  DTS 2.0 + Digital Out, DTS TruSurround
  DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S2, MPEG4
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 55"

  SMART TV

  Smart TV Smart TV
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  55” Full HD Smart D-LED TV, 1920x1080p
  SHARP Smart TV AQUOS NET+ Apps store
  YouTube, Facebook, Twitter, Web browser, Apps
  Active Motion 400
  ACE PRO – advanced 12-bit color picture processing
  Wi-Fi built In, Intel WiDi  Wireless Display, DLNA, PC VGA
  HDMI x3, 2x USB 2.0, CI+, SCART, MHL
  Sound System by Harman/Kardon
  DTS 2.0 + Digital Out, DTS TruSurround
  DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S2, MPEG4
  5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 55"

  SMART TV

  Smart TV Smart TV