Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување
  Производител: Sharp

  TV SHARP 49" LC-49CFE6032E

  $465.22
  SKU: 48522
  Гаранција: 36 месеци
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Велес
  • Гевгелија
  • Кавадарци
  • Кичево
  • Кочани
  • Охрид
  • Прилеп
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово
  • Штип

  49” Full HD Smart D-LED TV, 1920x1080p
  SHARP Smart TV AQUOS NET+ Apps store
  YouTube, Facebook, Twitter, Web browser, Apps
  Active Motion 200
  Wi-Fi built In, Intel WiDi  Wireless Display, DLNA, Miracast
  HDMI x3, USB 2.0, CI+
  Sound System by Harman/Kardon
  DTS 2.0 + Digital Out, DTS TruSurround
  3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 49"

  SMART TV

  Smart TV Smart TV
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  49” Full HD Smart D-LED TV, 1920x1080p
  SHARP Smart TV AQUOS NET+ Apps store
  YouTube, Facebook, Twitter, Web browser, Apps
  Active Motion 200
  Wi-Fi built In, Intel WiDi  Wireless Display, DLNA, Miracast
  HDMI x3, USB 2.0, CI+
  Sound System by Harman/Kardon
  DTS 2.0 + Digital Out, DTS TruSurround
  3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 49"

  SMART TV

  Smart TV Smart TV