CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Sharp

  TV SHARP 43" LC-43XUF8772ES

  €407,34
  SKU: 48524
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  43” 4K UHD Smart Ultra Slim TV, 3840x2160
  Тенок само 7.5 mm
  SHARP Smart TV AQUOS NET+ Apps store
  YouTube, Facebook, Twitter, Web browser, Apps
  Active Motion 800
  Wi-Fi built In, Intel WiDi  Wireless Display, DLNA, Miracast, Bluetooth
  HDMI x4, USB 2.0, CI+, MHL
  Sound System by Harman/Kardon
  DTS 2.0 + Digital Out, DTS TruSurround
  DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S2

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Дијагонала на телевизор 43"
  Smart TV Smart TV
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  43” 4K UHD Smart Ultra Slim TV, 3840x2160
  Тенок само 7.5 mm
  SHARP Smart TV AQUOS NET+ Apps store
  YouTube, Facebook, Twitter, Web browser, Apps
  Active Motion 800
  Wi-Fi built In, Intel WiDi  Wireless Display, DLNA, Miracast, Bluetooth
  HDMI x4, USB 2.0, CI+, MHL
  Sound System by Harman/Kardon
  DTS 2.0 + Digital Out, DTS TruSurround
  DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S2

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Дијагонала на телевизор 43"

  SMART TV

  Smart TV Smart TV