CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Sharp

  TV SHARP 32" LC-32CHE4042E

  €195,44
  SKU: 48514
  Гаранција: 60 месеци
  Достапност: Нема на залиха

  32" HD E-LED TV with super picture quality
  AQUOS LED 4010 series
  Active Motion 100
  Dolby Digital/ Dolby Digital+/ dts 2.0 audio codecs
  TS TruSurround – virtual surround sound experience
  USB for multimedia playback and PVR recording*
  HDMI x2, 2x USB 2.0, Scart, CI+
  DVB-T/T, DVB-C, DVB-S2 MPEG4
  3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1366 x 768 (HD)
  Дијагонала на телевизор 32''

  SMART TV

  Smart TV Не
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  32" HD E-LED TV with super picture quality
  AQUOS LED 4010 series
  Active Motion 100
  Dolby Digital/ Dolby Digital+/ dts 2.0 audio codecs
  TS TruSurround – virtual surround sound experience
  USB for multimedia playback and PVR recording*
  HDMI x2, 2x USB 2.0, Scart, CI+
  DVB-T/T, DVB-C, DVB-S2 MPEG4
  3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1366 x 768 (HD)
  Дијагонала на телевизор 32''

  SMART TV

  Smart TV Не