CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Samsung

  TV LED SAMSUNG 65'' QE65Q7FNATXXH

  €2021,04
  SKU: 56165
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  65" QLED 4K Smart TV Q7F, 3,840 x 2,160
  4K ULTRA HD Connected
  Ultra HD Premium
  Q Contrast“ Elite, „Ultra Black“
  Quantum Dot panel
  HDR10+ / 1.500 Nit
  Ambient Mode
  „Q HDR 1500“ („HDR 10+“)
  „One Invisible Connection“
  „Q Engine“
  HDMI x4, USB x3, CI+,
  DVB-T2CS2 x 2

  Спецификации на производот
  Технологија на екран OLED
  Дијагонала на телевизор 65"
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Smart TV Smart TV
  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  65" QLED 4K Smart TV Q7F, 3,840 x 2,160
  4K ULTRA HD Connected
  Ultra HD Premium
  Q Contrast“ Elite, „Ultra Black“
  Quantum Dot panel
  HDR10+ / 1.500 Nit
  Ambient Mode
  „Q HDR 1500“ („HDR 10+“)
  „One Invisible Connection“
  „Q Engine“
  HDMI x4, USB x3, CI+,
  DVB-T2CS2 x 2

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран OLED
  Дијагонала на телевизор 65"
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)

  SMART TV

  Smart TV Smart TV

  Безжична врска

  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено