CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Samsung

  TV LED SAMSUNG 43" UE43NU7022KXXH

  $609.76
  SKU: 54747
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Куманово
  banner

  43" UHD 4K Smart TV NU7022 Serie 7
  4K UHD Resolution 3.840x2160px
  UHD Engine
  Picture Quality Index 1300
  High Dymanic Range
  Pur Color
  UHD Dimming
  SMART TV, Smart Apps, Full Web browser
  HDMI x2, USB 2.0, CI+, Wi-Fi Buitn in
  DVB-T/T2, DVB-C Tuner

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 43"
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Smart TV Smart TV
  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  43" UHD 4K Smart TV NU7022 Serie 7
  4K UHD Resolution 3.840x2160px
  UHD Engine
  Picture Quality Index 1300
  High Dymanic Range
  Pur Color
  UHD Dimming
  SMART TV, Smart Apps, Full Web browser
  HDMI x2, USB 2.0, CI+, Wi-Fi Buitn in
  DVB-T/T2, DVB-C Tuner

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 43"
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)

  SMART TV

  Smart TV Smart TV

  Безжична врска

  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено