CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Toshiba

  TOSHIBA 65" 65U6763DG

  71.490,00 ден
  SKU: 53746
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Сити Мол
  banner

  65" ULTRA HD 4K SMART LED TV, 3840 x 2160
  Toshiba Smart Portal
  4x HDMI™, 3x USB, 1x Scart
  Total Picture Quality 1000
  WLAN, Wi-Fi b/g/n, CI+, Bluetooth
  USB recording, Dolby Audio
  HD DVB-T2/C/S2 Tuner

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Дијагонала на телевизор 65"
  Smart TV Smart TV
  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  65" ULTRA HD 4K SMART LED TV, 3840 x 2160
  Toshiba Smart Portal
  4x HDMI™, 3x USB, 1x Scart
  Total Picture Quality 1000
  WLAN, Wi-Fi b/g/n, CI+, Bluetooth
  USB recording, Dolby Audio
  HD DVB-T2/C/S2 Tuner

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Дијагонала на телевизор 65"

  SMART TV

  Smart TV Smart TV

  Безжична врска

  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено