CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Tesla

  TESLA klima ured TC51H3-18410B-5,5KW

  €508,40
  SKU: 47163
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Соравиа
  banner

  Energy ClassB / A
  Power Supply220-240 V / 50 Hz
  Cooling Capacity5030 W
  Heating Capacity5100 W
  Cooling Power1660 W
  Heating Power1410 W
  Airflow800 m3/h
  Indoor / Outdoor Noise Level37-44 / 54 dB(A)
  The Type and Amount of GasR410a / 1200 g
  Net Weight With/Without Packaging13 / 36 kg

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Energy ClassB / A
  Power Supply220-240 V / 50 Hz
  Cooling Capacity5030 W
  Heating Capacity5100 W
  Cooling Power1660 W
  Heating Power1410 W
  Airflow800 m3/h
  Indoor / Outdoor Noise Level37-44 / 54 dB(A)
  The Type and Amount of GasR410a / 1200 g
  Net Weight With/Without Packaging13 / 36 kg