CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Tesla

  TESLA klima ured TC32H3-12410B-3.5KW

  €244,34
  SKU: 47162
  Гаранција: 36 месеци
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кочани
  • Куманово
  • Охрид
  • Прилеп
  • Струга
  • Тетово
  • Штип

  Energy ClassB / B
  Power Supply220-240V / 50Hz
  Cooling Capacity3200 W
  Heating Capacity3500 W
  Cooling Power1060 W
  Heating Power1020 W
  Airflow500 m3/h
  Indoor / Outdoor Noise Level32-40 / 54 dB(A)
  The Type and Amount of GasR410 a / 700 g
  Net Weight With/Without Packaging9 / 28 kg

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Energy ClassB / B
  Power Supply220-240V / 50Hz
  Cooling Capacity3200 W
  Heating Capacity3500 W
  Cooling Power1060 W
  Heating Power1020 W
  Airflow500 m3/h
  Indoor / Outdoor Noise Level32-40 / 54 dB(A)
  The Type and Amount of GasR410 a / 700 g
  Net Weight With/Without Packaging9 / 28 kg