CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Tesla

  TESLA Vgradliva rerna BO600MB

  $272.95
  SKU: 55094
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  Фурна за вградување
  Мултифункционална
  Енергетска класа:А
  Капацитет на фурната:70L
  8 функции
  Грил,Вентилатор
  Механички тајмер
  Димензии:

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Фурна за вградување
  Мултифункционална
  Енергетска класа:А
  Капацитет на фурната:70L
  8 функции
  Грил,Вентилатор
  Механички тајмер
  Димензии: