CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Tesla

  TESLA MIKROBRANOVA 20L (MW2030MW)

  €56,89
  SKU: 55526
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гостивар
  • Кочани
  • Штип
  banner

  Капацитет 20 l
  Моќност: 700W
  Нивоа на напојувања: 5
  Тип на контрола: Механички
  Тајмер на готвење: 35 min.
  Одмрзнување: Да
  Стаклокерамична плоча: 255mm
  Сигнал за готвење: Да
  Тежина: 10kg
  Димензии: 439. x 355.5 x 258.2

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Капацитет 20 l
  Моќност: 700W
  Нивоа на напојувања: 5
  Тип на контрола: Механички
  Тајмер на готвење: 35 min.
  Одмрзнување: Да
  Стаклокерамична плоча: 255mm
  Сигнал за готвење: Да
  Тежина: 10kg
  Димензии: 439. x 355.5 x 258.2