CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Tesla

  TESLA 9.2 Silver 4G 5.86" /4GB/32GB/CAM back 16+5 Mpix; 16 Mpix front/ batt. 3000mAh/A8.1

  14.290,00 ден
  5.86" HD+ IPS screen, 1520x720 pix resolution MediaTek Helio P22 4x2.0 GHz + 4x1.5GHz 4 GB RAM 32 GB internal storage
  SKU: 55491
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  5.86" HD+ IPS screen, 1520x720 pix resolution
  MediaTek Helio P22 4x2.0 GHz + 4x1.5GHz
  4 GB RAM
  32 GB internal storage
  Dual SIM Card (micro+nano)
  Micro SD Support up to 256 GB
  GPS + aGPS + GLONASS + Baidou
  16MP+5MP AutoFocus back camera, front 16 MPix
  WiFi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 5.0, FM, Fingerprint scan, 4G LTE
  Android™ 8.1 Oreo™
  3000mAh lithium battery
  149.69 x 72.89 x 7.9 mm
  185.7 g

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  5.86" HD+ IPS screen, 1520x720 pix resolution
  MediaTek Helio P22 4x2.0 GHz + 4x1.5GHz
  4 GB RAM
  32 GB internal storage
  Dual SIM Card (micro+nano)
  Micro SD Support up to 256 GB
  GPS + aGPS + GLONASS + Baidou
  16MP+5MP AutoFocus back camera, front 16 MPix
  WiFi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 5.0, FM, Fingerprint scan, 4G LTE
  Android™ 8.1 Oreo™
  3000mAh lithium battery
  149.69 x 72.89 x 7.9 mm
  185.7 g