CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Tesla

  TELEVIZOR Tesla 43T319SFS Smart

  $313.96
  SKU: 56124
  Достапност: Нема на залиха
  banner

  Максимална резолуција : 1920×1080 Full HD
  Дијагонала: 43″ (109cm)
  SMART TV, Smart Apps
  Netflix, YouTube, T-Brower, AppStore
  Wi-Fi, 2 HDMI, 2 USB
  Осветлување [cd/m2] : 240
  TV tuner : DVB-T/T2/C/S/S2

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 43"
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Smart TV Smart TV
  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Максимална резолуција : 1920×1080 Full HD
  Дијагонала: 43″ (109cm)
  SMART TV, Smart Apps
  Netflix, YouTube, T-Brower, AppStore
  Wi-Fi, 2 HDMI, 2 USB
  Осветлување [cd/m2] : 240
  TV tuner : DVB-T/T2/C/S/S2

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 43"
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)

  SMART TV

  Smart TV Smart TV

  Безжична врска

  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено