CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: WIKO

  Smartphone Wiko Jerry2 3G 5" - Lime

  3.490,00 ден
  SKU: 54748
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Куманово
  banner

  WIKO JERRY 2
  5.0 " FWVGA Capacitive Screen, 854x480
  QUAD Core 1.3 GHz processor
  ARM Mali 400 MP2 Graphics
  DUAL SIM, Dual Standby (micro SIM)
  RAM 1 GB
  ROM 8 GB, micro SD up to 64 GB
  DUAL CAM, 5MP Front, 5MP Back Cam
  Wi-Fi b/g/n, BT, micro USB, GPS, 3G, H+
  Li-Ion 2500 mAh battery
  STAND-BY TIME : Up to 336h
  TALK TIME : Up to 24h (2G), 13h (3G)
  Android 7.0 (Nougat)

    

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  WIKO JERRY 2
  5.0 " FWVGA Capacitive Screen, 854x480
  QUAD Core 1.3 GHz processor
  ARM Mali 400 MP2 Graphics
  DUAL SIM, Dual Standby (micro SIM)
  RAM 1 GB
  ROM 8 GB, micro SD up to 64 GB
  DUAL CAM, 5MP Front, 5MP Back Cam
  Wi-Fi b/g/n, BT, micro USB, GPS, 3G, H+
  Li-Ion 2500 mAh battery
  STAND-BY TIME : Up to 336h
  TALK TIME : Up to 24h (2G), 13h (3G)
  Android 7.0 (Nougat)