CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: WIKO

  Smartphone Wiko HARRY 4G EU GOLD

  5.490,00 ден
  SKU: 55361
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Велес
  • Гостивар
  • Куманово
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Струмица
  • Штип
  banner

  5.0" Capacitive HD Screen, 1280x720
  Quad Core 1.3 GHz, Cortex-A7
  ARM®, Mali™ T720 Graphics
  DUAL SIM, Dual Standby
  3 GB RAM
  16 GB Flash, up to 128 GB Micro SD Card
  Dual Cam, 13MP Back Cam, 5MP Front Cam
  Wi-Fi b/g/n, BT, micro USB, A-GPS, 4G LTE
  2500 mAh battery
  Android 7.0 Nougat

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  5.0" Capacitive HD Screen, 1280x720
  Quad Core 1.3 GHz, Cortex-A7
  ARM®, Mali™ T720 Graphics
  DUAL SIM, Dual Standby
  3 GB RAM
  16 GB Flash, up to 128 GB Micro SD Card
  Dual Cam, 13MP Back Cam, 5MP Front Cam
  Wi-Fi b/g/n, BT, micro USB, A-GPS, 4G LTE
  2500 mAh battery
  Android 7.0 Nougat