CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  Slusalka Bluetooth S6 stereo+mic (0945)

  $26.32
  SKU: 51169
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Велес
  • Куманово
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Тетово
  banner

  Bluetooth Headset S6 with built-in microphone

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Bluetooth Headset S6 with built-in microphone