CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SENCOR

  Secko SENCOR SHB 4310

  $41.21
  Боја: бела Моќност на моторот (max): 300 W Моментално вклучување Капацитет на садот за сечкање: 650 ml
  SKU: 52177
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Велес
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Штип
  banner
  • Боја: бела
  • Моќност на моторот (max): 300 W
  • Капацитет на садот за сечкање: 650 ml
  • Универзален нож од инокс
  • Моментално вклучување
  • Многу брзо и прецизно сецкање и дробење
  • Погоден за месо, сирење,зеленчук
  • Силиконска нелизгачка основа
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Боја: бела
  • Моќност на моторот (max): 300 W
  • Капацитет на садот за сечкање: 650 ml
  • Универзален нож од инокс
  • Моментално вклучување
  • Многу брзо и прецизно сецкање и дробење
  • Погоден за месо, сирење,зеленчук
  • Силиконска нелизгачка основа