CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Samsung

  Samsung SM-G960F DS Gold (SM-G960FZDDSEE)

  $848.44
  SKU: 54674
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гостивар
  • Куманово
  • Тетово
  banner

  • Екран 5.8"(2960x1440)Quad HD Super AMOLED 
  • Chipset:Exynos 9810 Octa - EMEA
  • CPU:Quad-core 4x2.7GHz Mongoose M3&4x1.8GHz Cortex-A55) 
  • DUAL SIM, Dual Active

  • GPU:Mali-G72 MP18 
  • 4 GB RAM 
  • 64 GB Flash
  • Примарна камера:12MP Super Speed Dual Pixel 
  • Секундарна камера:8MP 
  • Bluetooth v5.0(LE up to 2 Mbps)ANT+,USB Type C 
  • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4GHz+5 GHz 
  • Батерија:Li-Ion 3000mAh
  • Android 8.0(Oreo)


  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Екран 5.8"(2960x1440)Quad HD Super AMOLED 
  • Chipset:Exynos 9810 Octa - EMEA
  • CPU:Quad-core 4x2.7GHz Mongoose M3&4x1.8GHz Cortex-A55) 
  • DUAL SIM, Dual Active

  • GPU:Mali-G72 MP18 
  • 4 GB RAM 
  • 64 GB Flash
  • Примарна камера:12MP Super Speed Dual Pixel 
  • Секундарна камера:8MP 
  • Bluetooth v5.0(LE up to 2 Mbps)ANT+,USB Type C 
  • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4GHz+5 GHz 
  • Батерија:Li-Ion 3000mAh
  • Android 8.0(Oreo)