CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Sony

  SONY LED KD65XD9305BAEP

  119.990,00 ден
  SKU: 47366
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner


  4K HRD Smart Android LED TV, 3840 x 2160
  4K X-Reality PRO
  4K Processor X1
  Slim Backlight Drive
  Android Tv, Smart Apps, Web Browser
  X-TENDED DYNAMIC RANGE PRO
  Motion Flow 1000 Hz
  HDMI x4, USB x3, Wi-Fi Direct, Screen Mirroring
  ISB Play/Rec, ClearAudio+, можност за поврзување со безжичен Subwoofer
  DVB-T/C, S2, MPEG4

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Дијагонала на телевизор 65"
  Smart TV Android Smart
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *


  4K HRD Smart Android LED TV, 3840 x 2160
  4K X-Reality PRO
  4K Processor X1
  Slim Backlight Drive
  Android Tv, Smart Apps, Web Browser
  X-TENDED DYNAMIC RANGE PRO
  Motion Flow 1000 Hz
  HDMI x4, USB x3, Wi-Fi Direct, Screen Mirroring
  ISB Play/Rec, ClearAudio+, можност за поврзување со безжичен Subwoofer
  DVB-T/C, S2, MPEG4

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Дијагонала на телевизор 65"

  SMART TV

  Smart TV Android Smart