CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Sony

  SONY CyberShot DSC-W810P.CE3

  €137,57
  SKU: 40600
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  banner

  Resolution:        20.1MP
  Optic zoom:        6x
  Digital zoom:        12x
  AutoFocus:        Multi-Point AF/Multi Pattern/Center-Weighted/Spot
  ISO Sensitivity:    Auto/100/200/400/800/1600/3200
  Screen:                 2.7"(6.86 cm), ClearPhoto / TFT LCD
  Modes:            Intelligent Auto/Easy Shooting/Movie Mode/Panorama/Picture Effect

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Resolution:        20.1MP
  Optic zoom:        6x
  Digital zoom:        12x
  AutoFocus:        Multi-Point AF/Multi Pattern/Center-Weighted/Spot
  ISO Sensitivity:    Auto/100/200/400/800/1600/3200
  Screen:                 2.7"(6.86 cm), ClearPhoto / TFT LCD
  Modes:            Intelligent Auto/Easy Shooting/Movie Mode/Panorama/Picture Effect