CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: MOTOROLA

  SMARTPHONE MOTOROLA ONE (XT1941-4) RO 4+64G BL DS

  €232,93
  SKU: 55370
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  banner

  5.9" LTPS IPS LCD HD+ Screen, 720x1050
  Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53
  DUAL SIM, Dual Standby
  Qualcomm Adreno 506 650Mhz
  4 GB RAM
  64 GB Flash, up to 256 GB Micro SD
  Dual Cam, 13MP Back, 8 MP Front Cam
  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ dual band, BT, NFC, GPS, 4G LTE
  Li-Po 3000 mAh battery
  Android 8.1

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  5.9" LTPS IPS LCD HD+ Screen, 720x1050
  Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53
  DUAL SIM, Dual Standby
  Qualcomm Adreno 506 650Mhz
  4 GB RAM
  64 GB Flash, up to 256 GB Micro SD
  Dual Cam, 13MP Back, 8 MP Front Cam
  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ dual band, BT, NFC, GPS, 4G LTE
  Li-Po 3000 mAh battery
  Android 8.1