CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Quart

  SMART TV QUART 48" LPS482

  $367.00
  SKU: 51501
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Велес
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Кичево
  • Кочани
  • Куманово
  • Охрид
  • Прилеп
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово
  • Штип
  banner

  48" UltraSlim Full HD SMART LED TV
  Superb Dynamic Contrast
  Clear Motion Rate 600 Hz
  Browser, YouTube, Facebook
  PVR-TV USB Recording
  HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA, Wi-Fi Built In
  USB 2.0 Multimedia
  DVB-T, DVB-C, MPEG4   

   

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 48"
  Smart TV Smart TV
  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  48" UltraSlim Full HD SMART LED TV
  Superb Dynamic Contrast
  Clear Motion Rate 600 Hz
  Browser, YouTube, Facebook
  PVR-TV USB Recording
  HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA, Wi-Fi Built In
  USB 2.0 Multimedia
  DVB-T, DVB-C, MPEG4   

   

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 48"

  SMART TV

  Smart TV Smart TV

  Безжична врска

  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено