Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување
  Производител: Quart

  SMART TV QUART 40" LPS401

  $339.92
  SKU: 43372
  Гаранција: 60 месеци
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Велес
  • Кичево
  • Кочани
  • Охрид
  • Прилеп
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово  • Stylish Full HD SMART LED TV
  • Browser, YouTube, Facebook
  • PVR-TV USB Recording
  • HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA
  • USB 2.0 Multimedia
  • DVB-T, DVB-C, MPEG4

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 40''

  SMART TV

  Smart TV Smart TV
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично  • Stylish Full HD SMART LED TV
  • Browser, YouTube, Facebook
  • PVR-TV USB Recording
  • HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA
  • USB 2.0 Multimedia
  • DVB-T, DVB-C, MPEG4

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 40''

  SMART TV

  Smart TV Smart TV