CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Quart

  SMART TV QUART 40" LPS401

  €276,94
  SKU: 43372
  Гаранција: 60 месеци
  Достапност: Нема на залиха

  40" UltraSlim Full HD SMART LED TV
  Superb Dynamic Contrast
  Browser, YouTube, Facebook
  PVR-TV USB Recording
  HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA, Wi-Fi Ready
   USB 2.0 Multimedia
  DVB-T, DVB-C, MPEG4   

   

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 40''

  SMART TV

  Smart TV Smart TV
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  40" UltraSlim Full HD SMART LED TV
  Superb Dynamic Contrast
  Browser, YouTube, Facebook
  PVR-TV USB Recording
  HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA, Wi-Fi Ready
   USB 2.0 Multimedia
  DVB-T, DVB-C, MPEG4   

   

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 40''

  SMART TV

  Smart TV Smart TV