CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Quart

  SMART TV QUART 32"LPS352

  $265.00
  SKU: 46652
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  32" UltraSlim SMART HD LED TV
  Superb Dynamic Contrast
  Picture Quality Index 400 Hz
  Browser, YouTube, Facebook
  PVR-TV USB Recording
  HDMIx2, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA, Wi-Fi Built In
   USB 2.0 Multimedia
  DVB-T, DVB-C, MPEG4   

   

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Резолуција 1366 x 768 (HD)
  Дијагонала на телевизор 32''
  Smart TV Smart TV
  Постоечки осврти
  Ve molam za informacija
  Dali moze da se zeme na rati i kako epostapkata za toa.
  Од: Zarko | Датум: 12.01.2018 19:09
  Дали овој осврт беше корисен? Да Не (0/0)
  Информација
  За колку време од прилика би го имале на лагер овој телевизор?
  Од: Дарко | Датум: 29.10.2018 15:00
  Дали овој осврт беше корисен? Да Не (0/0)
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  32" UltraSlim SMART HD LED TV
  Superb Dynamic Contrast
  Picture Quality Index 400 Hz
  Browser, YouTube, Facebook
  PVR-TV USB Recording
  HDMIx2, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA, Wi-Fi Built In
   USB 2.0 Multimedia
  DVB-T, DVB-C, MPEG4   

   

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1366 x 768 (HD)
  Дијагонала на телевизор 32''

  SMART TV

  Smart TV Smart TV