CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Samsung

  SAMSUNG GALAXY NOTE 9 DS BLACK (SM-N960FZKDSEE)

  57.990,00 ден
  SKU: 54389
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Сити Мол
  banner

  Екран:6.4"(2960x1440)Super AMOLED
  Chipset:Exynos 9810 Octa
  CPU:Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.8 GHz Cortex-A55)
  GPU: Mali-G72 MP18
  Интерна меморија:128GB,RAM 6GB
  Примарна камера:12MP Dual + OIS
  Секундарна камера:8MP
  Скенер на ирис и отисок од прст
  GPS со A-GPS,GLONASS/BDS/GALILEO
  Bluetooth 5.0,A2DP,EDR,LE
  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
  Батерија:Li-Ion 4000mA
  Android 8.1 (Oreo)

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Екран:6.4"(2960x1440)Super AMOLED
  Chipset:Exynos 9810 Octa
  CPU:Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.8 GHz Cortex-A55)
  GPU: Mali-G72 MP18
  Интерна меморија:128GB,RAM 6GB
  Примарна камера:12MP Dual + OIS
  Секундарна камера:8MP
  Скенер на ирис и отисок од прст
  GPS со A-GPS,GLONASS/BDS/GALILEO
  Bluetooth 5.0,A2DP,EDR,LE
  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
  Батерија:Li-Ion 4000mA
  Android 8.1 (Oreo)