CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Samsung

  SAMSUNG GALAXY J530F/DS Gold (SM-J530FZDDSEE)

  €162,84
  SKU: 50951
  Достапност: Нема на залиха
  banner

  5.2" HD Screen, 720x1280
  OCTA Core 1.6 GHz
  Dual SIM, Dual Standby
  2 GB RAM
  16 GB Flash, up to 256 GB micro SD
  Dual Cam, 13MP Back, 13MP Front
  Wi-F.ac, BT, micro USB, A-GPS, 4G-LTE
  3000 mAh battery
  Android 7.1 Nougat

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  5.2" HD Screen, 720x1280
  OCTA Core 1.6 GHz
  Dual SIM, Dual Standby
  2 GB RAM
  16 GB Flash, up to 256 GB micro SD
  Dual Cam, 13MP Back, 13MP Front
  Wi-F.ac, BT, micro USB, A-GPS, 4G-LTE
  3000 mAh battery
  Android 7.1 Nougat