Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување
  Производител: Samsung

  SAMSUNG GALAXY J200HD DUAL -black

  7.990,00 ден
  SKU: 45819
  Гаранција: 12 месеци
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Кочани
  • Куманово
  • Охрид
  • Прилеп
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Штип


  4.7" sAMoled Display, 540x960
  DUAL SIM, Dual Stanby
  Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
  1 GB RAM
  8 GB Flash, up to 128 GB Micro SD
  Dual Cam, 5MP Back, 2MP Front
  Wi-Fi b/g/n, BT, mcro USB, A-GPS, 3G
  Li-Ion 2000 mAh battery
  Android 5.1.1 LoliPop

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично


  4.7" sAMoled Display, 540x960
  DUAL SIM, Dual Stanby
  Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
  1 GB RAM
  8 GB Flash, up to 128 GB Micro SD
  Dual Cam, 5MP Back, 2MP Front
  Wi-Fi b/g/n, BT, mcro USB, A-GPS, 3G
  Li-Ion 2000 mAh battery
  Android 5.1.1 LoliPop