CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Samsung

  SAMSUNG GALAXY J200HD DUAL -black

  $152.80
  SKU: 45819
  Гаранција: 12 месеци
  Достапност: Нема на залиха


  4.7" sAMoled Display, 540x960
  DUAL SIM, Dual Stanby
  Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
  1 GB RAM
  8 GB Flash, up to 128 GB Micro SD
  Dual Cam, 5MP Back, 2MP Front
  Wi-Fi b/g/n, BT, mcro USB, A-GPS, 3G
  Li-Ion 2000 mAh battery
  Android 5.1.1 LoliPop

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично


  4.7" sAMoled Display, 540x960
  DUAL SIM, Dual Stanby
  Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
  1 GB RAM
  8 GB Flash, up to 128 GB Micro SD
  Dual Cam, 5MP Back, 2MP Front
  Wi-Fi b/g/n, BT, mcro USB, A-GPS, 3G
  Li-Ion 2000 mAh battery
  Android 5.1.1 LoliPop