CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: S-LINK

  S-Link Powerbank IP-P22 1-2A 4000mAh -silver

  900,00 ден
  SKU: 49886
  Достапност: Нема на залиха
  banner

  Brand S-Link
  Model IP-P22
  Color Silver
  Capacity 4000mAh
  Input Voltage DC 5V/1A
  Output Voltage DC 5V/1A/2.1A
  Product Material Metal
  Led Display 4 Level
  Size (U)120mm X (G)65mm X (D)10mm
  Weight 0.45 gm.
  Description Aluminum Slim Powerbank Silver Portable Battery Charger

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Brand S-Link
  Model IP-P22
  Color Silver
  Capacity 4000mAh
  Input Voltage DC 5V/1A
  Output Voltage DC 5V/1A/2.1A
  Product Material Metal
  Led Display 4 Level
  Size (U)120mm X (G)65mm X (D)10mm
  Weight 0.45 gm.
  Description Aluminum Slim Powerbank Silver Portable Battery Charger