CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: S-LINK

  S-Link Powerbank IP-G52 5200mAh -white

  €11,74
  SKU: 52416
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Куманово
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Соравиа
  • Тетово
  banner
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *