CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: ROHNSON

  ROHNSON Secko R-523

  €19,54
  Електричен повеќе наменски сецко Јачина 400 W Сече, пасира, меша и миксира
  SKU: 52807
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Соравиа
  banner

  Електричен повеќе наменски сецко
  Јачина 400 W 
  Сече, пасира, меша и миксира
  Пластичен сад со капацитет 0.5 литар
  Mетален нож од не'рѓосувачки челик
  Турбо функција
  Деллива нелизгачка подлога
  Бела боја
  Одличен за погдотвување на бебешка храна. 
  Компактниот дизајн овозможува лесно складирање
  Нелепливата пластика овозможува лесно чистење

  1 година гаранција

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Електричен повеќе наменски сецко
  Јачина 400 W 
  Сече, пасира, меша и миксира
  Пластичен сад со капацитет 0.5 литар
  Mетален нож од не'рѓосувачки челик
  Турбо функција
  Деллива нелизгачка подлога
  Бела боја
  Одличен за погдотвување на бебешка храна. 
  Компактниот дизајн овозможува лесно складирање
  Нелепливата пластика овозможува лесно чистење

  1 година гаранција