CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  banner
  Manufacturer: ROHNSON

  ROHNSON Secko R-523

  $31.82
  Електричен повеќе наменски сецко Јачина 400 W Сече, пасира, меша и миксира
  SKU: 52807
  Availability: In stock
  • The product is available in:
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Соравиа
  banner

  Електричен повеќе наменски сецко
  Јачина 400 W 
  Сече, пасира, меша и миксира
  Пластичен сад со капацитет 0.5 литар
  Mетален нож од не'рѓосувачки челик
  Турбо функција
  Деллива нелизгачка подлога
  Бела боја
  Одличен за погдотвување на бебешка храна. 
  Компактниот дизајн овозможува лесно складирање
  Нелепливата пластика овозможува лесно чистење

  1 година гаранција

   

  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *

  Електричен повеќе наменски сецко
  Јачина 400 W 
  Сече, пасира, меша и миксира
  Пластичен сад со капацитет 0.5 литар
  Mетален нож од не'рѓосувачки челик
  Турбо функција
  Деллива нелизгачка подлога
  Бела боја
  Одличен за погдотвување на бебешка храна. 
  Компактниот дизајн овозможува лесно складирање
  Нелепливата пластика овозможува лесно чистење

  1 година гаранција