CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Asus

  NB ASUS GM501GS-EI003T 15,6"/ i7-8750H/ 16GB / 1TB + 256GB SSD/ GF GTX1070-8GB/WIN 10(90NR0031-M00470)

  €2053,64
  SKU: 54475
  Достапност: Нема на залиха
  banner

  15.6" FHD Display, 1920x1080p
  Intel Core i7-8750H
  16 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD + 256 GB SSD
  nVidia GeForce GTX1070 - 8 GB
  LAN, Wi-Fi.ac, BT, USB 3.1, HDMI
  Card Reader, HD Webcam
  Windows 10 Home

  Спецификации на производот
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)
  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i7
  Intel® Core i7 Intel® Core™ i7-8750H Processor 9M Cache, up to 4.10 GHz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  15.6" FHD Display, 1920x1080p
  Intel Core i7-8750H
  16 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD + 256 GB SSD
  nVidia GeForce GTX1070 - 8 GB
  LAN, Wi-Fi.ac, BT, USB 3.1, HDMI
  Card Reader, HD Webcam
  Windows 10 Home

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)
  Дијагонала на лаптоп 15.6"

  Процесор

  Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i7
  Intel® Core i7 Intel® Core™ i7-8750H Processor 9M Cache, up to 4.10 GHz