CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Maxell

  Maxell USB Flash Typhoon 3.1 32GB White&Orange

  €7,99
  SKU: 56167
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гостивар
  • Кичево
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Штип
  banner

  32GB Storage
  3.1 USB Interface

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  32GB Storage
  3.1 USB Interface