CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: AOC

  MON AOC LED 24" G2460PG (1920x1080@144Hz/Input Display Port/nVidia G-Sync)

  $636.28
  SKU: 47148
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  24" Nvidia G-Sync Gaming Monitor
  viewable image size24"
  aspect ratio16:9
  brightness350 cd/m2
  contrast ratio (dcr)80,000,000:1
  response timeless than 3ms ms
  max resolution1920 x 1080 @ 144 Hz
  color resolution16 million
  USB 3.01 input(s)
  display port (in)1 input(s)
  audio portno
  energy star 6yes

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  24" Nvidia G-Sync Gaming Monitor
  viewable image size24"
  aspect ratio16:9
  brightness350 cd/m2
  contrast ratio (dcr)80,000,000:1
  response timeless than 3ms ms
  max resolution1920 x 1080 @ 144 Hz
  color resolution16 million
  USB 3.01 input(s)
  display port (in)1 input(s)
  audio portno
  energy star 6yes