CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Asroc

  MB ASROCK Z370M PRO4 LGA1151 DDR4

  €118,83
  SKU: 52564
  Достапност: Нема на залиха
  banner
  Z370M Pro4
  • Supports 8th Generation Intel® Core™ Processors (Socket 1151)
  • Supports DDR4 4300+(OC)
  • 2 PCIe 3.0 x16, 2 PCIe 3.0 x1
  • AMD Quad CrossFireX™
  • Graphics Output Options: HDMI, DVI-D, D-Sub
  • Supports Triple Monitor
  • 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC892 Audio Codec), ELNA Audio Caps
  • 6 SATA3, 2 Ultra M.2 (One supports PCIe Gen3 x4 & SATA3, the other one supports PCIe Gen3 x4 only)
  • 9 USB 3.1 Gen1 (1 Type-C, 4 Front, 4 Rear)
  • Intel® Gigabit LAN
  • Intel® Optane™ Memory Ready
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Z370M Pro4
  • Supports 8th Generation Intel® Core™ Processors (Socket 1151)
  • Supports DDR4 4300+(OC)
  • 2 PCIe 3.0 x16, 2 PCIe 3.0 x1
  • AMD Quad CrossFireX™
  • Graphics Output Options: HDMI, DVI-D, D-Sub
  • Supports Triple Monitor
  • 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC892 Audio Codec), ELNA Audio Caps
  • 6 SATA3, 2 Ultra M.2 (One supports PCIe Gen3 x4 & SATA3, the other one supports PCIe Gen3 x4 only)
  • 9 USB 3.1 Gen1 (1 Type-C, 4 Front, 4 Rear)
  • Intel® Gigabit LAN
  • Intel® Optane™ Memory Ready