Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Lenovo

  LENOVO YOGA 500-15IBD black 15,6"FullHD Touch /Intel i3-5020U/4GB/1TB/nVidiaGF920-2GB/WIN10 Home (80N600E0RI)

  €521,44
  SKU: 46579
  Достапност: Нема на залиха

   


  15.6" FHD LED Display, 1920x1080p
  Intel Core i3-5020U
  4 GB RAM
  1000 GB + 8 GB SSHD
  nVidia GeForce GT920M - 2GB
  LAN, Wi-Fi b/g/n, HDMI, BT 4.0, USB 3.0
  Windows 10 64 bit

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1366x768

  Процесор

  Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i3
  Intel® Core i3 Intel® Core™ i3-5020U Processor 3M Cache, 2.20 GHz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

   


  15.6" FHD LED Display, 1920x1080p
  Intel Core i3-5020U
  4 GB RAM
  1000 GB + 8 GB SSHD
  nVidia GeForce GT920M - 2GB
  LAN, Wi-Fi b/g/n, HDMI, BT 4.0, USB 3.0
  Windows 10 64 bit

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1366x768

  Процесор

  Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i3
  Intel® Core i3 Intel® Core™ i3-5020U Processor 3M Cache, 2.20 GHz