CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Lenovo

  LENOVO PHAB 2 PRO LTE 6.4" / Snapdragon 652 / RAM 4GB /64GB /16MP camera + 8MP/ Android 6.0 (ZA1F0001BG)

  $318.04
  SKU: 54553
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Мегастор
  • Тетово
  • Штип
  banner

  6.4" QUAD HD IPS Capacitive, 1440x2560
  Qualcomm MSnapdragon 652 OCTA Core 4x1.8 GHz Processor
  Dual SIM, Dual Stand-by (nano SIM)
  4 GB RAM
  64 GB Flash, up to 128 GB micro SD Card
  Dual Cam, 16MP Front, 8MP f2/2 Back cam
  Wi-Fi.ac, dual band, Wi-F Direct, BT 4.0, micro USB, Fingerprint ID, A-GPS, 4G LTE
  Li-Ion 4050 battery
  Android 6.0 Marshmallow

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  6.4" QUAD HD IPS Capacitive, 1440x2560
  Qualcomm MSnapdragon 652 OCTA Core 4x1.8 GHz Processor
  Dual SIM, Dual Stand-by (nano SIM)
  4 GB RAM
  64 GB Flash, up to 128 GB micro SD Card
  Dual Cam, 16MP Front, 8MP f2/2 Back cam
  Wi-Fi.ac, dual band, Wi-F Direct, BT 4.0, micro USB, Fingerprint ID, A-GPS, 4G LTE
  Li-Ion 4050 battery
  Android 6.0 Marshmallow