CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Lenovo

  LENOVO IdeaPad Yoga 510-15IKB 15,6" FHD/Intel Core i7-7500U/8GB DDR3/1TB HDD/AMD R16M-M2-50-2GB/ Win 10 (80VC0011SC )

  €831,14
  SKU: 48837
  Достапност: Нема на залиха

      


  15.6" FHD IPS TOUCH Display, 1920x1080
  Intel Core i7-7500U
  8 GB DDR4 RAM
  AMD R16M-M2-50 - 2GB
  1000 GB HDD
  LAN, Wi-FIac, BT, HDMI, USB 3.0
  Webcam
  Лиценциран Windows 10 Home

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)

  Процесор

  Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i7
  Intel® Core i7 Intel® Core™ i7-7500U Processor 4M Cache, up to 3.50 GHz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

      


  15.6" FHD IPS TOUCH Display, 1920x1080
  Intel Core i7-7500U
  8 GB DDR4 RAM
  AMD R16M-M2-50 - 2GB
  1000 GB HDD
  LAN, Wi-FIac, BT, HDMI, USB 3.0
  Webcam
  Лиценциран Windows 10 Home

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)

  Процесор

  Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i7
  Intel® Core i7 Intel® Core™ i7-7500U Processor 4M Cache, up to 3.50 GHz