CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Lenovo

  LENOVO IdeaPad Yoga 510-14IKB 14" FHD/Intel 7-gen /8GB DDR3/1TB HDD/ Win 10 (80VB004NRI )

  €700,74
  SKU: 48797
  Гаранција: 24 месеци
  Достапност: Нема на залиха

    


  14.0" FHD LED Display
  Intel Core i5-7200U
  8 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD
  AMD Radeon R16M-M2-50 - 2GB
  LAN, Wi-Fi b/g/n, BT, HDMI, USB 3.0
  Webcam
  Лицинциран Windows Home

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 14.0"
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)

  Процесор

  Intel® Core™ i5 Intel® Core™ i5
  Intel® Core i5 Intel® Core™ i5-7200U Processor 3M Cache, up to 3.10 GHz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

    


  14.0" FHD LED Display
  Intel Core i5-7200U
  8 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD
  AMD Radeon R16M-M2-50 - 2GB
  LAN, Wi-Fi b/g/n, BT, HDMI, USB 3.0
  Webcam
  Лицинциран Windows Home

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 14.0"
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)

  Процесор

  Intel® Core™ i5 Intel® Core™ i5
  Intel® Core i5 Intel® Core™ i5-7200U Processor 3M Cache, up to 3.10 GHz