CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Lenovo

  LENOVO IdeaPad 330-15IGM Plat. Grey 15,6"HD/N4000 / 4GB DDR4/ 1TB HDD / Wi-Fi/ HDMI/ Card reader/ BT (81D100CMRM)

  13.490,00 ден
  SKU: 54602
  Достапност: Нема на залиха
  banner

  15.6" HD  Display
  Intel Celeron N4000 
  4 GB DDR4 RAM
  1 TB HDD
  LAN, Wi-Fi b/g/n, BT, HDMI, USB 3.0
  Card Reader, Webcam

  Спецификации на производот
  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1366x768
  Intel® Celeron® Intel® Celeron®
  Intel® Celeron Intel® Celeron® N4000 Processor 4M Cache, up to 2.60 GHz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  15.6" HD  Display
  Intel Celeron N4000 
  4 GB DDR4 RAM
  1 TB HDD
  LAN, Wi-Fi b/g/n, BT, HDMI, USB 3.0
  Card Reader, Webcam

  Спецификации на производот
  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1366x768
  Intel® Celeron® Intel® Celeron®
  Intel® Celeron Intel® Celeron® N4000 Processor 4M Cache, up to 2.60 GHz