CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Tesla

  LED TV Tesla 40S367BFS 40" Smart,Slim (40S367BFS)

  $265.00
  SKU: 54753
  Достапност: Нема на залиха
  banner

  40" (101cm) SMART FULL HD LED TV, 1920x1080
  SMART TV, Smart Apps
  Mega D. Contrast
  MCI 120 Hz
  PVR Recording
  HDMI x3, USB x 2, LAN, CI+, Built in Wi-Fi
  DVB-T/T2/C/S/S2

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 40''
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Smart TV Smart TV
  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  40" (101cm) SMART FULL HD LED TV, 1920x1080
  SMART TV, Smart Apps
  Mega D. Contrast
  MCI 120 Hz
  PVR Recording
  HDMI x3, USB x 2, LAN, CI+, Built in Wi-Fi
  DVB-T/T2/C/S/S2

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 40''
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)

  SMART TV

  Smart TV Smart TV

  Безжична врска

  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено