CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Quart

  LED TV QUART 32" LP330

  8.990,00 ден
  SKU: 41533
  Достапност: Нема на залиха
  banner
   
  • Stylish HD LED TV
  • Mega Dynamic COntrast
  • HDMI, PC Input, Scart
  • USB 2.0 Mltumedia (Movies, Photos, Music)
  • Dolby Digital
  • DVB-T, DVB-C, MPEG4
  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 32''
  Smart TV Не
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
   
  • Stylish HD LED TV
  • Mega Dynamic COntrast
  • HDMI, PC Input, Scart
  • USB 2.0 Mltumedia (Movies, Photos, Music)
  • Dolby Digital
  • DVB-T, DVB-C, MPEG4
  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 32''

  SMART TV

  Smart TV Не