CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Quart

  LED TV QUART 24" LP240

  $211.96
  SKU: 51914
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Штип
  banner

  24" UltraSlim HD LED TV
  Superb Dynamic Contrast
  200 Picture Performance Index
  PVR-TV USB Recording
  HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot,USB 2.0 Multimedia
  DVB-T, DVB-C, MPEG4

   

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Резолуција 1366 x 768 (HD)
  Дијагонала на телевизор 23"-28"
  Smart TV Не
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  24" UltraSlim HD LED TV
  Superb Dynamic Contrast
  200 Picture Performance Index
  PVR-TV USB Recording
  HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot,USB 2.0 Multimedia
  DVB-T, DVB-C, MPEG4

   

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1366 x 768 (HD)
  Дијагонала на телевизор 23"-28"

  SMART TV

  Smart TV Не