CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: ELEKTRA

  LED TV ELEKTRA 32" ET-32HD18-T2

  €113,94
  SKU: 53800
  banner

  Големина на екран: 32" ( 81cm ) 
  Резолуција: 1368 х 768 
  Осветленост: 200 cd/m2 
  Контраст: 1200:1 
  Дигитален тјунер: DVB-T2 
  Агол на гледање: 176°(H) X 176°(V) 
  Време на одзив: 8ms
  Аудио систем: MPEG-1 layer 1/2 
  Стерео звук: NICAM / A2 
  Максимален аудио излез: 2×10W 
  Teletext 
  Приклучоци: EARPHONE OUT х 1, SCART х 1, VGA X 1, PC Audio In х 1, COAXIAL х 1, 
  HDMI x 3, USB x 1, MINI AV x 1, MINI YPBPR x 1, CI x 1

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Резолуција 1366 x 768 (HD)
  Дијагонала на телевизор 32''
  Smart TV Не
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Големина на екран: 32" ( 81cm ) 
  Резолуција: 1368 х 768 
  Осветленост: 200 cd/m2 
  Контраст: 1200:1 
  Дигитален тјунер: DVB-T2 
  Агол на гледање: 176°(H) X 176°(V) 
  Време на одзив: 8ms
  Аудио систем: MPEG-1 layer 1/2 
  Стерео звук: NICAM / A2 
  Максимален аудио излез: 2×10W 
  Teletext 
  Приклучоци: EARPHONE OUT х 1, SCART х 1, VGA X 1, PC Audio In х 1, COAXIAL х 1, 
  HDMI x 3, USB x 1, MINI AV x 1, MINI YPBPR x 1, CI x 1

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1366 x 768 (HD)
  Дијагонала на телевизор 32''

  SMART TV

  Smart TV Не