CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Philips

  LED PHILIPS 50PUS6203/12

  €391,04
  SKU: 54993
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Кичево
  • Струга
  banner

  Ултра тенок 4К UHD LED SMART телевизор
  со технологија Pixel Precise UHD и оперативен систем Saphi

  126 cm (50")
  800 Picture Performance Index
  HDR Plus
  Pixel Precise Ultra HD
  Резолуција 4К, 3840x2160
  Dolby Audio, DTS-HD
  QUAD Core процесор
  HDMI x3, 2 x USB 2.0 Multimedi, CI+, LAN, Wi-Fi Built In
  Digital TV: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 50"
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Smart TV Smart TV
  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Ултра тенок 4К UHD LED SMART телевизор
  со технологија Pixel Precise UHD и оперативен систем Saphi

  126 cm (50")
  800 Picture Performance Index
  HDR Plus
  Pixel Precise Ultra HD
  Резолуција 4К, 3840x2160
  Dolby Audio, DTS-HD
  QUAD Core процесор
  HDMI x3, 2 x USB 2.0 Multimedi, CI+, LAN, Wi-Fi Built In
  Digital TV: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 50"
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)

  SMART TV

  Smart TV Smart TV

  Безжична врска

  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено