CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Philips

  LED PHILIPS 49PUH6101/88

  €439,94
  SKU: 48229
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа

  4K Ultra Slim Smart LED TV
  Resolution, 3840x2160 
  Picture Performance Index 800
  Micro Dimming, PixelPlus Ultra HD
  Dual Core Processor, 
  HDMI x4, 3x USB 2.0, LAN, Wi-Fi Built In 2x2 Integrated
  DVB-T/C, MPEG4

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Дијагонала на телевизор 49"

  SMART TV

  Smart TV Smart TV
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  4K Ultra Slim Smart LED TV
  Resolution, 3840x2160 
  Picture Performance Index 800
  Micro Dimming, PixelPlus Ultra HD
  Dual Core Processor, 
  HDMI x4, 3x USB 2.0, LAN, Wi-Fi Built In 2x2 Integrated
  DVB-T/C, MPEG4

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Дијагонала на телевизор 49"

  SMART TV

  Smart TV Smart TV