CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Philips

  LED PHILIPS 32PFS5803/12

  €219,89
  SKU: 53538
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Кичево
  • Кочани
  • Куманово
  • Охрид
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Струга
  • Струмица
  banner

  32" Ultra Slim Full HD LED Smart TV with Pixel Plus HD and Saphi system, 1920x1080p
  Philips TV/STA gallery
  Saphi TV system
  500 Picture Performance Index
  Dolby Audio, DTS-HD
  HDMI x2, 2x USB 2.0, CI+, LAN, Wi-Fi
  DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 Tuner

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 32''
  Smart TV Smart TV
  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  32" Ultra Slim Full HD LED Smart TV with Pixel Plus HD and Saphi system, 1920x1080p
  Philips TV/STA gallery
  Saphi TV system
  500 Picture Performance Index
  Dolby Audio, DTS-HD
  HDMI x2, 2x USB 2.0, CI+, LAN, Wi-Fi
  DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 Tuner

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 1920 x 1080 (Full HD)
  Дијагонала на телевизор 32''

  SMART TV

  Smart TV Smart TV

  Безжична врска

  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено