Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување
  Производител: Leagoo

  LEAGOO Z1 3G gold 4" /Android 5.1/MTK6580 Quad Core 1.3GHz/512MB RAM/4GB ROM Dual Camera GPS WiFi Bluetooth 4.1

  $53.52
  SKU: 47988
  Гаранција: 12 месеци
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Прилеп

  4.0 IPS Capacitive Screen
  MT6580M QUAD Core Processor, 1.3 GHz
  DUAL SIM, Dual Standby
  ARM Mali-400 MP1
  512 MB RAM
  8 GB Flash, up to 32 GB Micro SD Card
  Dual Cam, 3.0 MP Back cam, 2.0 MP Front Cam
  Wi-Fi b/g/n, micro USB, GPS, 3G
  Loud Speaker
  Li-Ion 1400 mAh battery
  Android 5.1 LoliPop

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  4.0 IPS Capacitive Screen
  MT6580M QUAD Core Processor, 1.3 GHz
  DUAL SIM, Dual Standby
  ARM Mali-400 MP1
  512 MB RAM
  8 GB Flash, up to 32 GB Micro SD Card
  Dual Cam, 3.0 MP Back cam, 2.0 MP Front Cam
  Wi-Fi b/g/n, micro USB, GPS, 3G
  Loud Speaker
  Li-Ion 1400 mAh battery
  Android 5.1 LoliPop